Кавер-версії Христини Шуфлетюк
Кавер-версії Христини Шуфлетюк
18-07-2015
Новинки музики

 

Пісенний здобуток молодої співачки – 
це грамоти, дипломи, подяки, а тепер ще 
й першість у ТОП-параді на радіостудії «Вісті Верховини».
Співоче життя Христини розпочалося із шести років. За цей час дівчина виконала понад п’ятдесят пісень. Пробувала свої сили в пісенних конкурсах-фестивалях «Різдвяні канікули. Коломия – 2012», «Золотий голосок», цього року вдруге виступила на «Музиці весни» в Бистреці. Жодне свято  Верховинської ЗОШ I-III ст. не проходить без її участі.  
Тяга до пісні Христині передалася від бабусі Марії, яка до 95-ти років співала гуцульські співанки. І батько –  відомий у краї музикант. 
Першим професійним кроком на шляху до сольної кар’єри став вступ  Христі до Верховинської дитячої школи мистецтв, де дівчина пробувала свої сили в різних жанрах. 
– Мій викладач, Галина Гапчук, навчила мене любити українську народну пісню. Багато сил і терпіння вона вклала в мою вокальну освіту. 
Сольне виконання пісні Христина Шуфлетюк не зводить тільки до одного напрямку, вона любить експериментувати. Дівчина тепер захоплюється естрадною та ПОП-музикою, а на майбутнє хоче випробувати свої сили в таких жанрах як джаз та лірика.
– Христина не раз брала участь у концертах на ільцівській сцені, – розповідає Олег Гапчук, радіоведучий «Вісті Верховини». – Ми запропонували їй записати пісню. Її «Гуцулочку» плануємо до кінця поточного року випустити в повноцінному компакт-диску. Раді будемо співпраці з іншими талантами. 
 
 

Переглядів - 92
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: