Активісти: Нові правила в'їзду в Крим ведуть до Інформблокади
Активісти: Нові правила в'їзду в Крим ведуть до Інформблокади
23-07-2015
Політика

Активісти: Нові правила в'їзду в Крим ведуть до Інформблокади

Громадські активісти та правозахисники наполягають на зміні порядку в'їзду в Крим, розробленого Кабміном України місяць тому.
Про це повідомляють Крим.Реалії з посиланням на координатора Кримської польової місії з прав людини Олександру Криленкову.
Вона вважає, що ці правила в'їзду на півострів фактично влаштовують "інформаційну блокаду для Криму".
"Для отримання спеціального дозволу для в'їзду на півострів існує обмежений і закритий список підстав, на яких люди можуть отримати ці дозволи. У них немає ні правозахисної роботи, ні журналістської, немає підстав для жодних незалежних організацій ", - заявила вона.
"В'їзд можливий тільки для приватних осіб, у яких там нерухомість або родичі. Таким чином, ні журналісти, ні правозахисники, ні юристи з інших країн не можуть легально потрапити на територію Криму", - пояснила Криленкова.
Це також підтверджує радник глави Міністерства інформаційної політики України Сергій Костинський, який вказав на те, що нові правила заважають присутності іноземних журналістів в Криму. Міністерство хоче запропонувати Кабміну внести ряд змін до затверджених правила відвідин Криму.
У Держприкордонслужбі України стверджують, що насправді проблеми немає, і іноземні журналісти і правозахисники можуть потрапити на територію АРК.
"Що стосується іноземних журналістів, вони можуть в'їжджати на загальних підставах. Окремо в'їзд з урахуванням професійної діяльності не прописаний у постанові, тому що він не був прописаний в законі про статус Криму як окупованої території ",

Переглядів - 121
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: