ДЕМІЛІТАРИЗАЦІЯ
ДЕМІЛІТАРИЗАЦІЯ
31-07-2015
Політика

 

Спершу вточнимо, що таке димілітаризація:
Демілітаризація - це відведення усіх збройних формувань з демілітаризованої території. Лінія демілітаризації визначається орієнтирами, координатами.
Приклад демілітаризації - півострів Сенай, який належить Єгипту, але Єгипет без дозволу євреїв не має права розмістити там жодного (!) солдата.
Не плутайте демілітаризацію та відведення артилерії й танків.

Колаборант Порошенко (по іншому назвати його не можу) чітко запропанував ДЕМІЛІТАРИЗУВАТИ 30 кілометрів нашої території до 3 серпня. І це він вимагає ЗАФІКСУВАТИ у договорі з терористами. Тобто ВІДВЕСТИ усі наші бойові підрозділи на 30 км на захід, а ті демілітаризовані 30 км залишити пустими.
У ці 30 км потрапляють такі міста: Маріуполь, Волноваха, Курахово, Марїнка, Авдіївка, Дзержинськ, Костянтинівка, Часів Яр, Артемівськ, Світлодарськ, Соледар, Попасна, Гірне половина Лисичанська, Аеропорт Северодонецьк, Щастя, Станиця-Луганська.
Загальне населення - більше мільйона чоловік.
Також ми втрачаємо зручні оборонні лінії на річках Кальміус, Сіверський Донець.
Таким чином ми добровільно віддаємо наш фронт. У великих містах легше оборонятися, ми їх віддаємо на волю терористам, як Жданівку, Нижню Кринку, Лутугіне у вересні минулого року під приводом демілітаризації і відходимо у поля й маленькі села, деморалізовані й п'яні.
Далі терористи заходять у ці міста, убивають патріотів, які нам щиро вірили як у Жданівці й Лутугіному, привозять гради і смерчі і палять по ще не окопаним нашим бійцям у полях. Ми несемо тисячні втрати і знову пропануємо демілітаризувати наступні 30 кілометрів на території Запорізької й Дніпропетровської областей.
Слова Порошенка про те, що Маріуполь не будуть демілітаризувати дає підстави зробити 2 висновки.
А - він просто вирішив заспокоїти людей, а потім поставити їх перед фактом, коли заважати буде пізно.
Б - демілітаризують північ й схід від нього і він повторить долю Дебальцева.

Хто від демілітаризації цього виграє: ми чи москва?
Що робити повинні ми? - Завадити цьому.
Що повинні робити комбати? - Єднатися, а не підкладати свиню один одному.
Що повинні робити патріоти в тих містах? - Шифруватися.
Що повинні думати кияни? - Що можуть повторити долю Маріуполя й Лисичанська.

Переглядів - 135
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: