проПутінські оси
проПутінські оси
10-09-2015
Здоров'я

 

проПутінські оси 
Цього літа склалося таке враження,що оси наслані на нашу землю самим дідьком із Кремля на імення  .уйло ! Де тільки їх немає, а ще гірше що саме через укус оси в районі загинула жінка, а інша ледве врятувалась. І справді, оси цього року занадто агресивні й такі ненаситні ,що ідять майже все. На свої очі бачив, як  за не цілих 10 хвилин просто зжерли шкаралупу зі щойно випитого яйця. На базарі у Верховині оса провертіла, як шрубокрут, собі шлях у середині палки ковбаси від початку і майже в самий кінець. А що казати  про яблука,груші,сливи та кавуни, складається таке враження  що в згаданих фруктах та ягодах вони просто живуть . Летять вони на запах і заморських одеколонів та дезодорантів.Скупчуються і біля бджолиних вуликів,смітників. Та найбільше іх там, де розливають пиво чи квас. Саме пиво несе найбільшу небезспеку,адже  оса може дуже легко потрапити в середину пляшки ,а якщо пиво в банці помітити  смугасту і зовсім не можливо.Також оси, як зомбі, йдуть на солодкі напої,тому багато людей, відрізаючи верх пластикової пляшки з солодким сиропом, часто роблять своєрідні пастки для непроханих крилатих гостей.Оса просто через деякий час тоне в морі солодкої насолоди. 
Уважними  треба бути і малюкам.Оси полюбляють такі смаколики, як лизунці , жуйки особливо зі смаками різних фруктів,пиріжки посипані цукровою пудрою.Не гребують і морозивом. 
 Та чим блище до холодів,тим частіше оси шукатимуть теплішого притулку і цілими роями будуть штурмуватимуть  ваші помешкання. І тоді вони будуть повсюди в горнятках ,тарілках ,на вікнах ,стінах і, навіть, у ліжку. 
Старші люди кажуть ,що така активність  комах- це на дуже морозну і холодну зиму.
Хоча подібне було зовсім не так давно,  зима була тоді сама на себе не схожа! Тепла.
Отже ,будь-те уважними , Щоб не зазнати укусів.  Дивіться, що кладете до рота, та де гуляєте з дітьми, чи вигулююте собак. 
P S  Якщо Вас все ж таки вкусила оса, якнайшвидше  прортріть місце укусу  отцом. Ефект 
стовідсотковий, біль щухне дуже швидко, а набряк від укусу не буде збільшуватись . 
 

Переглядів - 99
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: