ПП «Аліса»: дива бувають!
ПП «Аліса»: дива бувають!
14-01-2016
Цікаве

 

Гей, зібрався цієї зими у Карпати? Знаю місце, де за невеликі гроші можна нормально поїсти, заночувати та ще й свіжозвареного пива випити! Кажеш, не віриш, що такі дива бувають? Ну то слухай, я тобі в двох словах про це розповім.
Значить, є у Верховині такий підприємець - Олексій Юрійович Харук. Він має власне підприємство «Аліса». Туди тобі, приятелю, і треба! Фішка цього підприємства – пивоварня, що на першому поверсі, там варять «живе» пиво «Верховина». І то тобі не якась «хімія» із супермаркета, то натуральний продукт з баварського хмелю та жатецького солоду, зварений на угорському обладнанні за німецькою технологією. 
Так-так, і все це у Верховині, прикинь!? Я сам був  у шоці, коли вперше побачив! Та Юрійович – пивовар серйозний, він в цій справі  вже 20 років, навчався за кордоном. До нього туристи їдуть і з Англії, з США, та навіть з Нової Зеландії…
Коротше, приїжджаєш і просто на місці смакуєш реально ульотне пиво, не гірше за чеське чи німецьке! А можеш і з собою взяти (в Юрійовича воно є в різній тарі). Світле, темне, медове – яке захочеш! І всього десятка за кухоль! Ну де ти таке ще знайдеш?
Але це ще не все, слухай далі. Зал там просторий, можна спокійно з друзями, скажімо, Новий рік або Різдво відсвяткувати. Про хавчик не турбуйся, на кухні є все: і бануш, і полонинська бринза, і форель в сметані, і навіть закарпатський бограч.  І не парся, по кишені це не сильно вдарить!
А ще у Юрійовича є мотель «Пивовар» на другому поверсі. Душ, туалет, плазма – в кожному з 15 номерів! Я вже не кажу про інтернет. Знаєш які ціни в новорічний період для туристів скрізь виставляють?А тут за номер "ЛЮКС" заплатиш всьго тисячу,а за "економ"-взагалі лише дві сотні! Ідеальний варіант в кризові часи – скажеш, ні!? До речі, можеш набрати в неті  www.karpaty.info.  «Пивовар» , і детальніше про все дізнаєшся.
Коротше, ким би ти не був – крутим дядьком, що любить пальці гнути чи диваком з рюкзаком і кількома баксами в кишені – відпочивати у Юрійовича буде зручно будь-кому. Заціни: прокидаєшся вранці, а за вікном – гори! Внизу гарненькі дівчата з персоналу ввічливо питають, як тобі спалося, господар гостинно піднесе кухоль світлого… Європа, йолки-палки!
Мені тут недавно таку тему розповідали: були у Юрійовича одні туристи. То вони відпочивали на Буковелі, а на проживання і харчування поверталися у Верховину. Вони підрахували, що так їм вигідніше, уявляєш? Ось такі у Юрійовича комфорт і ціни! 
 
Що-що? Як тобі це все віднайти? Та простіше простого! Їдеш з Івано-Франківська через Ворохту, і тільки-но в’їжджаєш у Верховину, як з лівої сторони стоїть така новенька двоповерхова споруда сірого кольору. То і є ПП «Аліса»… Та ти там легко розберешся!
Ну то що, переконав я тебе, що дива таки бувають? Тоді не сиди вдома, а дуй бігом у Верховину, доки пиво не нагрілося! 
 

Переглядів - 111
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: