Ви наророджені Майданом, який Вас скине.
Ви наророджені Майданом, який Вас скине.
29-01-2016
Політика

 

Ви наророджені Майданом, який Вас скине.

Новообрана влада після Великого Майдану Гідності вже другий рік поспіль обіцяє людям, так зване, покращення, проте у дійсності український народ залишається «холодний», «голодний» та занурений у територіальну війну з російським окупантом.

Можновладці масово саджають за ґрати українських націоналістів. 
На сьогоднішній день в Україні офіційно нараховується близько 110 політв’язнів. В той самий момент, коли справи щодо винуватців у розгоні активістів на Євромайдані залишаються досі нерозкритими.

Влада має досить байдуже ставлення до солдатів, які ризикуючи своїм життям, стоять на захисті суверенітету України. Лише завдяки волонтерським рухам, які в лічені дні досить оперативно сформувалися, воїни АТО мають якісну військову техніку, одяг та їжу.

На фоні цих подій хочеться Вам, Шановні президенти, нагадати:
Ви наророджені Майданом, який Вас може і скинути.

Сьогодні Ваша політика складається лише з обіцянок, яких з кожним роком стає все більше і більше. Ваші слова без дій нікому не потрібні. Займіться нарешті тим, для чого Вас поставили у керівні органи країни.

Перш за все:

- Звільнити прибічників Партії Регіонів. Не замінити їхній логотип на якийсь інший, а повністю ліквідувати!

- Вдатися до рішучих дій у війні з російським агресором, а не забороняти солдатам АТО користуватися вогнепальною зброєю в період обстрілу українських позицій.

- Урегулювати економічний стан країни, а не при першій можливості тягнути гроші до власної кишені. 


- Звільнити українських політв'язнів з лав підсудних та, нарешті, занятися справою розшуків винних у розтрілах активістів зими 2014 року.

Українці довго терпіти не будуть. Майдан Гідності є доказом. Не варто випробовувати долю попередників.

Слава Україні!
АВТОР:Рокитна Анастасія

 

Переглядів - 128
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: