В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини
08-02-2016
Цікаве

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Лютого відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Верховинській райдержадміністрації.

На порядок денний засідання були винесені питання:

1. Про припинення повноважень піклувальника та призначення піклувальником над неповнолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування.

2. Про призначення днів побачень батька з малолітньою дитиною. 

3. Про винесення попередження щодо неналежноговиконання батьківських обов’язків. 

4. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах,  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2016 рік.

Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

Відповідно до розглянутих питань прийнято рішення, що спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

Підводячи підсумки засідання, голова райдержадміністрації Олег Лютий наголосив, що кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави. Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ та організацій району у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, раннього соціального сирітства.

 

Начальник служби у справах дітей РДА                                                           Оксана Кітлярук

Переглядів - 94
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: