Для шанувальників віртуозної музики Романа Кумлика та поціновувачів автентичного гуцульського мелосу організатори підготували насичену програму
Для шанувальників віртуозної музики Романа Кумлика та поціновувачів автентичного гуцульського мелосу організатори підготували насичену програму
10-02-2016
Літературна Скриня

В районній державній адміністрації відбулося засідання оргкомітету з питань організації презентації книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика, участь в якому взяли голова районної державної адміністрації Олег Лютий та голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, а також керівники установ і організацій, представники громадськості – члени оргкомітету.

Нагадаємо, що презентація книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика відбудеться 15 лютого в актовій залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів о 14.00 год 

 

До книги увійшли найвідоміші авторські співанки та співанки, зібрані й записані Романом Петровичем Кумликом на Гуцульщині.

На засіданні обговорили організаційні моменти підготовки до заходу. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Василь Нагірняк зазначив, що у презентації братимуть участь відомі на Гуцульщині капели троїстих музикантів та виконавці гуцульських співанок, а також народний артист України Михайло Кривень, заслужені журналісти України Богдан Кучер (відомий композитор та виконавець пісень), Ольга Бабій, Володимир Безгачнюк. Присутні також внесли свої пропозиції щодо залучення й інших музикантів.

Крім того, члени оргкомітету погодились із доцільністю розташування в приміщенні школи виставок виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки, книжкових виставок тощо.

Отож, оргкомітет презентаційного заходу щиро запрошує всіх на презентацію книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика у Верховину, 15 лютого, на свято Стрітення Господнє, до актової зали Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Початок презентації о 14.00. год.

Відділ з питань гуманітарної політики та

інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА

 

Переглядів - 109
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: