Відбулася сесія Верховинської районної ради
Відбулася сесія Верховинської районної ради
26-02-2016
Політика

 
26 лютого під головуванням Івана Шкіндюка відбулася третя сесія районної ради сьомого демократичного скликання
Розпочали депутати свою роботу із вшанування хвилиною мовчання  пам’яті героїв Небесної сотні та пам’яті всіх тих, хто віддав життя за незалежність та територіальну цілісність України. Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Криворівня Іван Рибарук благословив роботу пленарного засідання молитвою та вже традиційною духовною бесідою.
Першим розглядалося питання "П ро внесення змін та доповнень до Регламенту районної ради". Заступник голови Верховинської РДА, депутат районної ради Світлана Уршеджук поінформувала присутніх про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2015 рік. Головний спеціаліст фінансового управління РДА Ольга Білоголова виступила перед депутатами з інформацією про виконання бюджету району та про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2016 рік.
Депутати внесли зміни до складу президії районної ради та обрання складу постійної комісії районної ради.
Крім того депутати розглянули та затвердили питання "Про внесення доповнень до Статуту районного радіомовлення «Вісті Верховини» та "Про районну програму будівництва, реконструкції та модернізації обєктів дорожньо-транспортної інфраструктури Верховинського району до 2020 року". 
Крім перерахованих питань депутати розглянули депутатські запити та ознайомилися з основними питаннями порядку денного другого пленарного засідання третьої сесії районної ради VII демократичного скликання.
 

Переглядів - 113
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: