Депутати Верховинської райради просять керівництво держави скасувати вибори 27 березня на території Устеріківської сільради
Депутати Верховинської райради просять керівництво держави скасувати вибори 27 березня на території Устеріківської сільради
28-02-2016
Політика

Депутати Верховинської районної ради схвалили звернення до Президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Центральної виборчої комісії, обласної влади та народних депутатів про скасування перших виборів на території Устеріківської сільської ради Івано-Франківської області 27 березня 2016 року.
 
У зверненні йдеться про те, що сільська громада села Устеріки висловила категоричну незгоду щодо об’єднання з Білоберізькою територіальною громадою.
 
Надаємо текст звернення повністю
 
 
Звернення
Ми, депутати Верховинської районної ради Івано-Франківської області, констатуємо, що процес обговорення питання і прийняття рішення про об’єднання територіальної громади села Устеріки  в об’єднану Білоберізьку територіальну громаду пройшов непрозоро, негласно, не об’єктивно та з порушенням Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». У результаті вивчення даного питання робочою групою з’ясовано, що більше 70 відсотків жителів села Устеріки не брали участі в обговоренні даного питання на сільських сходах селян і не давали згоди на об’єднання.
 
Питання про об’єднання ініційовано Офісом реформ в Івано-Франківській області, роботу якого підтримала  Івано-Франківська обласна державна адміністрація. Людей знову обманули, вирішили діяти проти їхнього  рішення, їхньої волі та конституційного права брати участь у реформаторських процесах в Україні та визначати подальшу долю свого населеного пункту.
 
Жителі села Устеріки представили Верховинській районній раді протокол зборів сільських жителів і скріпили майже 400 підписами (а це 70 відсотків від загального числа виборців) вимогу про відміну рішення Устеріківської сільської ради про добровільне об’єднання у Білоберізьку громаду.
 
Отож, враховуючи думку громади села Устеріки, їхнє право визначати свою подальшу долю та формувати соціально-економічний розвиток гірського  населеного  пункту,  звертаємося  до  Вас  з  проханням  вилучити з переліку   сільських,   селищних,   міських   територіальних   громад,  в   яких  призначаються  перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 27 березня 2016 року, визначеного Постановою Центральної виборчої комісії від 25 грудня 2015 року №619, Устеріківську сільську раду (с.Устеріки) та скасувати проведення перших виборів 27 березня 2016 року на території даної сільської ради.
 
Просимо проявити властиву вам державну мудрість, виваженість, прислухатися до думки громади, прийняти єдино правильне, очікуване рішення для сільської громади задля її подальшого розвитку і поступу вперед.
 
Прийнято на третій сесії Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання 27 лютого 2016 року

Переглядів - 136
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: