Красноїлля отримало новенький шкільний автобус
Красноїлля отримало новенький шкільний автобус
03-09-2013
Наука

  Цьогоріч свято 1-го вересня красноїльчаним запам’ятається усім: відповідно до соціальних ініціатив Президента України «Діти майбутнє України» урочисто подарований шкільний автобус, який з нетерпінням чекали школярі, вчителі та батьки.
    Вручити такий цінний подарунок та привітати зі святом Дня Знань  у школу завітав голова районної ради Ярослав Кікінчук. У своєму виступі Ярослав Миколайович зазначив, що Україна – Європейська держава і дбати про молоде підростаюче покоління обов’язок кожного у нашій державі: «А шкільний автобус є прикладом цього, щоб школярі могли легко та вчасно добиратися у школу та набиратися нових знань для підняття і процвітання нашого краю, рідної України.»
     Також на святі був присутній депутат обласної ради, начальник ДПІ у Верховинському районі Іван Шкіндюк, який від імені обласної державної адміністрації та обласної ради подарував у школу мультимедійну дошку.
     Привітати школярів із новим начальним роком завітала і сільський голова Василина Ілюк. Вона у своєму виступі сказала: «Дивлячись на наших першачків таких розгублених та несміливих, бажаю їм знайти нових друзів та стати великою, дружною та щасливою родиною».

                   Стрічай, Україно, чарівне суцвіття
                   Дітей своїх рідних у школі!
                   Сміливо веди їх у тисячоліття
                   У щасті, з любовю, до волі!

    У подяку за такі щедрі подарунки гостям свята було вручено коровай, а дитяча танцювальна група «Чарівний каблучок» виконала музично-хореографічну композицію «На полонині.»
    Найменші школярі, навіть незважаючи, що це їх перший день у школі, подарували чудову пісеньку.
    А закічилися урочистості звучанням першого дзвоника, який пронесли учень 11 –го класу та учениця 1-го класу Красноїлівської школи.

Прес-служба РДА

Переглядів - 302
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: