На Верховинщині відбувся з’їзд волонтерів
На Верховинщині відбувся з’їзд волонтерів
09-03-2016
АТО

За ініціативи першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба у Верховинському районі в  період з 5 по7 березня відбувся Всеукраїнський з’їзд центрів допомоги учасникам антитерористичної операції «Волонтерська Згарда».  Гості, практично всі, вперше побачили гори. Учасники з’їзду мали можливістьобмінятися  досвідом у вирішенні проблем ветеранів та учасників АТО, напрацювати  спільні пропозицій до центральних органів влади щодо покращення законодавства та роботи міністерств та відомств, задіяних у наданні допомоги ветеранам,  обговорити перспективи спільної координації у програмах відпочинку для сімей бійців АТО з усієї України.

       Також в рамках з’їзду демобілізований учасник АТО, координатор Центру надання допомоги учасникам АТО при Івано-Франківській облдержадміністрації Андрій Фармуга презентував проект "Побратими", а Віталіна Маслова - проект психологічної реабілітації "Творча Криївка".
       Учасники З’їзду мали можливість відпочити та послухати патріотичних пісень у виконанні місцевих творчих колективів. Відділом культури і мистецтв райдержадміністрації було підготовлено відповідну  концертну програму.
       В заході «Волонтерська Згарда» взяло участь керівництво райдержадміністрації. Допомога в організації та проведенні заходу була надана ДЗСТ ЛОК «Верховина», ДП «Верховинське лісове господарство», ДП «Гринявське лісове господарство», національним природним парком «Верховинський», Верховинським районним лісгоспом, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відпочинковим комплексом «Злата».  

 

Переглядів - 96
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: