В будинку культури с. Ільці відбулися урочистості, присвячені 2-й річниці Революції Гідності та вшануванню пам’яті Героїв.
В будинку культури с. Ільці відбулися урочистості, присвячені 2-й річниці Революції Гідності та вшануванню пам’яті Героїв.
11-03-2016
Літературна Скриня

 

«Герої завжди поміж нас» - так звучала тема заходу, який був спрямований на формування в молоді ціннісного ставлення до Батьківщини, розвиток національної самосвідомості та громадської активності, виховання патріотів, громадян, готових захищати свою Батьківщину, її єдність і незалежність.

До організації долучилися вчителі, учні, працівники культури. На захід були запрошені учасники Майдану, воїни АТО, голова с/р Джоголюк В.М, священик.

В пам’ять про подвиг Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО, учасників Революції Гідності звучали вірші, пісні у виконанні учнів школи. Оксана Бойчук та Христина Атаманюк декламували власні вірші. Мультимедійні презентації живо відтворювали буремні події лютого 2014 року. В залі панував дух звитяги та героїзму Героїв. 

  

Отець Дмитро Михавків разом з присутніми помолився за убієнних Героїв Майдану та воїнів АТО, серед яких і наш односелець Микола Ткачук. 19.02.2016 р. нашому землякові виповнилося б 26 років. Світла пам’ять про Миколу залишиться назавжди в серцях односельчан. Подвиг Героїв Майдану та воїнів АТО бережуть учні та педагоги нашої школи.

Наша Україна – могутня і спільна держава. Її історія і велич творилася віками героями, патріотами, чиї імена вічно живуть в серці кожного з нас. 

Дирекція та педагогічний колектив Ільцівської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5