В Укрзалізниці звільнили працівників, що видавали брудну білизну у поїзді Івано-Франківськ – Київ
В Укрзалізниці звільнили працівників, що видавали брудну білизну у поїзді Івано-Франківськ – Київ
25-03-2016
Здоров'я

Днями в “Укрзалізниці” розгорівся скандаль щодо брудної постільної білизни у вагонах потягів. Так, пасажири поїзда Івано-Франківськ – Київ поскаржились журналістам одного із центральних телеканалів. 

Сіра, вся у плямах, та зі слідами від чобіт. Такою є постіль в українських потягах. Провідники як правило не реагують на скарги пасажирів та відмовляються її міняти. 

Натомість, в “Укрзалізниці” провели розслідування щодо цього інциденту.

 

“За допущення випадку видачі пасажирам неякісних постільних речей притягнуто до дисциплінарної відповідальності 11 посадових осіб, у тому числі й ряд керівників Регіональної філії «Львівська Залізниця», через недбале ставлення яких до процесу підготовки та контролю якості постільних речей став можливим такий випадок. Зокрема, двоє посадових осіб: начальник вагонного депо, у якому формувався даний состав, та начальник цеху, який відповідає за забезпечення постільною білизною, звільнені із займаних посад”, – повідомляє прес-служба відомства, передає Станіславське ТБ.

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

22.06
22 червня, четвер

22.06
Що таке спінер?

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 4