Хлопчик з Верховинщини потребує допомоги небайдужих
Хлопчик з Верховинщини потребує допомоги небайдужих
31-03-2016
Важливо знати

Днями, на адресу редакції місцевого сайту надійшов лист від матері 5-ти річного Дениса з гірського села Красноїлля, що на Верховинщині. За словами Оксани Іванівни, у її синочка важка хвороба очей, необхідне термінове лікування в Німеччині на яке кошти у сім’ї відсутні. Хлопчик вже втратив зір на праве око, та хвороба прогресує. Рідні хочуть зберегти зір дитині хоч на ліве око, – інформують Версії 

“Допоможіть зібрати кошти на лікування мого синочка в якого тяжка хвороба очей з дитинства, – йдеться в листі. У нього – вроджена міопія великого степеня, катаракта, атрофія зорових нервів. Ми лікуємося з 2011 року, втім хвороба прогресує. На даний час дитина втратила зір на праве очко, ми хочемо врятувати ліве. Але для цього нам потрібно поїхати в Німеччину, яка згодилася нас лікувати. Допоможіть, будь ласка, одна надія лише на вас, – з болем на серці та сльозами на очах просить матір маленького Дениса”

Для всіх бажаючих верховинців допомогти маленькому Денисику бачити світ у всій його кольоровій гамі просимо звертатися за телефоном матері 097-129-88-24 або переказувати кошти на номер рахунку: 4149497861285544 (Освіцінська Оксана Іванівна).

Переглядів - 124
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: