Нові видання!
Нові видання!
20-04-2016
Літературна Скриня

«Працюючи в горах, я мав вибір: або спускатися вниз, або підніматися вгору. Гуцул від народження – на висоті». Це слова члена-кореспондента НАПН України, кандидата педагогічних наук, народного вчителя України Петра Лосюка з Яворова на Косівщині. Багаторічний директор школи у гірському селі зібрав власні освітньо-краєзнавчі статті, які публікувалися впродовж останніх років у різних періодичних видання у книзі «На вістрі часу», що вийшла у косівському видавництві «Писаний Камінь» (серія «Бібліотека гуцульської школи»). 
Видання адресоване науковцям, управлінцям, керівникам і вчителям навчальних закладів, усім, хто цікавиться проблемами розвитку освіти.
***
 
У тому ж таки видавництві побачила світ перша книга подібної тематики, як пишуть у післямові Петро Гавука (укладач) та редактор Михайло Павлюк, «Кухня Гуцульщини».
У книзі зібрано понад 200 рецептів холодних закусок, пе-рших і других страв із різних куточків Гуцульщини. Важливо відродити національну кухню, адже горяни здавна славляться своєю гостинністю і майстерністю готувати їство і питво.
_
Роман Клим

 

Переглядів - 99
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: