Проведення державної підсумкової атестації у 2015-2016 н.р.
Проведення державної підсумкової атестації у 2015-2016 н.р.
20-04-2016
Наука

Державна підсумкова атестація в 2015/2016 році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.
І ступеня – з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики.
ІІ ступеня - з 1 по 8 червня з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу;
 ІІІ ступеня - з трьох предметів обов’язково для всіх випускників: 
- 5 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО); 
- 11 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання – з математики або 13 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у формі ЗНО;
- 20 травня у навчальному закладі – з іноземної мови за завданнями Міністерства освіти і науки України. При цьому результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року. 
На базі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів створено пункт тестування, на базі якого буде проведено 5 травня сесію ЗНО з української мови і літератури та 13 травня з історії України. ЗНО з математики випускники навчальних закладів району складатимуть 11 травня в Косові. 
Український центр оцінювання якості освіти надішле  навчальним закладам результати ДПА, проведеної у формі ЗНО  до 30 травня 2016 року. Відповідно до Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, тестові бали переводяться в оцінки за шкалою 1-12 балів.
     Державна підсумкова атестація з іноземних мов проводиться 20 травня за єдиними завданнями. Завдання для державної підсумкової атестації з іноземних мов на 2015/2016 навчального року підготовлені експертною групою та міжнародними організаціями. 
Зразки тестів з іноземних мов надіслані безкоштовно  до кожного навчального закладу. Об’єктами контролю визначаються читання і письмо як види мовленнєвої діяльності, а також лексичний і граматичний аспекти іншомовної комунікації через використання мови.
Завідувач РМЦ відділу освіти                                Галина Дмитроняк
 

Переглядів - 135
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: