Тартак – Жити
Тартак – Жити
24-05-2016
Новинки музики

«Для мене композиція «Жити» є особливою і саме через це я поставив її останньою, п’ятнадцятою піснею нашої платівки, символічно підводячи з її допомогою підсумки усього сказаного в альбомі. Я давно хотів зняти до неї супровідне відео, але все ніяк не міг вигадати яке саме, адже ролик мав би мінімально відволікати глядача від основної ідеї та меседжу треку. І от, якось з’явилась у мене ідея просто показати у кадрі яскравих людей – з їхніми власними образами, емоціями та відчуттями. І так вже сталося, що цими людьми стали мої друзі, колеги, непересічні особистості та музиканти», – написав у соціальних мережах незмінний лідер «Тартака» Сашко Положинський. Додамо, що участь у зйомках кліпу «Жити» взяли такі творчі особистості, як хлопці з Kozak System, Женя Галич з O.Torvald, Тарас Тополя («Антитіла»), Олег Собчук («С.К.А.Й.»), Марія Чеба, Анастасія Приходько, Сергій Мартинюк з «Фіолету», Марія Бурмака, фронтвумен «Крихітки» Саша Кольцова, вокаліст «Вперше Чую» Григорій Вагапов, Юрко Журавель (Ot Vinta) та багато інших відомих артистів.
 
Тож пропонуємо і вам зануритись у позитивну енергетику цієї міні-енциклопедії сучасної української музики та подивитися новий кліп «Тартака» у найвищій якості 4K. 
 

http://notatky.com.ua

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5