Прем'єра нового кліпу від ТНМК!
Прем'єра нового кліпу від ТНМК!
01-06-2016
Новинки музики

 

Олег Михайлюта:"
Так, ми живемо саме зараз, коли триває війна, але головний бій, навіть на цій війні, це бій з самим собою, зі своїм внутрішнім драконом, і тільки той заслуговує на повагу, хто розуміє, що боятися - то дурне, треба битися з ним, щиро, та всіма силами, тільки це і є справжній шлях Воїна.

Слава Україні!" 
 

 

 

Танок на майдані Конґо презентував новий кліп про українську мрію за участю ультрас

Олександр «Фоззі» Сидоренко: «Ідея цієї пісні в тім, що головний Дракон живе в дзеркалі напроти. І він готовий розставити скрізь своїх людей, щоб вкрасти все, бо для нього в цьому і полягає головна українська мрія. Треба бути дуже сильним, аби йому протистояти».

Відео стало тридцятим оригінальним кліпом в історії ТНМК. Цікаво, що для його зйомок гурт повернувся саме на те місце, де знімав свій перший кліп на хіт «Зроби мені хіп-хоп». Як коментують самі учасники, вибір локації невипадковий.

Олег «Фагот» Михайлюта: «Оскільки для цієї пісні ми обрали хіп-хопове звучання, то подумали, що можна повернутися до колишнього стилю і в зйомці. І зняти відео там, де колись знімався наш перший кліп».

Відео знімали у недобудованому пологовому будинку на межі харківського масиву Олексіївка, що з давніх пір забивається графіті. Компанію учасникам гурту у з’йомках склали вболівальники харківського «Металіста»

Олег «Фагот» Михайлюта: «Ми запросили на зйомку кліпу старих знайомих – ультрас «Металіста», це найкращі українські хітмейкери».

«Українська Мрія»
Режисер - Олег "Фагот" Михайлюта
DOP - Михайло Любарський
Олексiй Мiлокост - фокус пуллер
Григорій Зінченко - тех. підтримка
Монтаж - Віктор Прідувалов та Володимир Невельський
Postproduction - Олексій Москаленко, MentaldRive

ТНМК
2016

 

Переглядів - 158
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: