З метою встановлення осіб бійців-добровольців АТО
З метою встановлення осіб бійців-добровольців АТО
10-06-2016
Політика

При обласній державній адміністрації та обласній раді з метою реалізації рішення обласної ради від 18.03.2016 року № 113-4/2016 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України» створена комісія із встановлення осіб бійців-добровольців, які брали участь  у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

Основним завданням Спеціальної комісії є встановлення осіб з числа жителів Івано-Франківської області, які приймали безпосередню участь у захисті незалежності, суверенітету, територіальної цілісності на сході Української держави та перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або саморганізувалися з цією метою, але в подальшому не увійшли  до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених, відповідно до законів України, військових формувань та правоохоронних органів, бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

Порядок подання документів на розгляд Спеціальної комісії

Документи для встановлення осіб бійців-добровольців АТО подаються заявниками через департамент соціальної політики обласної державної адміністрації.Відповідальна особа: Віталій Яворський – заступник директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації, м. Івано-Франківськ, вул.. Л.Курбаса, 2, каб. 21, тел.(03432) 75-24-67.

Для розгляду питання на засіданні Спеціальної комісії заявники повинні надати наступні документи:

-заяву-анкету встановленого зразка (заповнює особисто в департаменті соціальної політики облдержадміністрації);

- дів фотокартки 3Х4;

- паспорт (оригінал);

- довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (оригінал);

- інші матеріали, які підтверджують участь у захисті територіальної цілісності на сході Української держави у складі добровольчого формування (фото-,відеоматеріали, показання свідків тощо);

- висновок громадської організації «Спілка добровольців АТО Прикарпаття» щодо участі у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, завірений підписом та печаткою (контактна особа: Василь Андріїв – голова правління ГО «Спілка добровольців АТО Прикарпаття», м. Івано-Франківськ, вул. Страчених, 3,

тел. (050) 43 66 999.                                                                                                            

 
 

Переглядів - 129
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: