Прислів’я «У здоровому тілі – здоровий дух» підтверджує молодий спортсмен Роман КОБЕЛЬЧУК з Верховини.
Прислів’я «У здоровому тілі – здоровий дух» підтверджує молодий спортсмен Роман КОБЕЛЬЧУК з Верховини.
10-06-2016
Спорт

Прислів’я «У здоровому тілі – здоровий дух» підтверджує молодий спортсмен Роман КОБЕЛЬЧУК з Верховини. Свій вільний час хлопець приділяє вдосконаленню у тайському боксі та кікбоксингу. 
 
Я весь час хотів займатися якимось видом спорту. Свого часу пробував себе у футболі – та це не моє. Потім вступив до Верховинського клубу тайського боксу й кікбоксингу, і мені це сподобалося. Та й перше заняття мене вразило, були сильні емоції, – каже Роман.  
Разом із тим, молодий боксер зізнається, що не кожному під силу цей вид спорту. Перш за все, треба мати сильний характер, бо після тренувань він приходить додому знесилений, все тіло болить і думка – щоб тільки добратися до ліжка. І це при тому, що Роман уже два роки займається тайським боксом та кікбоксингом. 
Одним зі стимулів оволодіти навичками боксу була мета хлопця – впевнитися в собі та своїх силах завдяки фізичному вдосконаленню. Так, поступові тренування дали свій позитивний результат – Роман почав брати участь у змаганнях. Серед основних його заслуг – почесне друге місце на міжнародному турнірі з боксу серед юніорів «Кубку Карпат» (двічі), а у змаганнях, присвячених Дню захисника Вітчизни в Калуші молодий спортсмен виборов «золото», отримавши переможні очки одразу від трьох суддів.
– Спочатку думав, що займатимуся боксом тільки для себе, про змагання я й не мріяв, оскільки потрібно добре собою володіти. Та з кожним тренуванням ставав сильнішим, і так з’явилася можливість брати участь у різних змаганнях, – зізнається спортсмен. – Просто треба вірити в себе, у перемогу, бо буває таке, що прийдуть хлопці, позаймаються тиждень, і йдуть, бо їм це не під силу.
Ставши учасником тих чи інших змагань, головною мотивацією Романа є його прагнення, щоб батьки, родичі та друзі пишалися ним. Тому й не дивно, що на змаганнях у нього немає відчуття страху, навпаки – боксер переживає, щоб не прийти додому з поразкою. Та все-таки хлопець впевнений, що не завжди можна перемогти, тому головне – участь, а перемогу можна здобути і наступного разу. 
Іванна Петрусеняк

 

Переглядів - 140
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: