Реакція 10-місячної дівчинки на появу улюбленої кішки підкорила мережу (відео)
Реакція 10-місячної дівчинки на появу улюбленої кішки підкорила мережу (відео)
22-06-2016
Цікаве

Цей зворушливий і смішний ролик під назвою "Малятко любить кішку" став рекордсменом і за 5 днів набрав більше 1 млн переглядів. 

Наші домашні улюбленці дивним чином відчувають і передають всю гаму почуттів, характерних для господарів. Спілкування кішок і собак з маленькими дітьми - взагалі супер-мімімішна тема. Тільки подивіться на реакцію малятка на появу її улюблениці - кішки! Це відео підкорило користувачів Youtube, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як тільки мама з кішкою на руках наближається до ліжечка, личко 10-місячної дівчинки осяває усмішка, очі округлюються, ручки і ніжки так і ходять ходором від захвату.

Молодий тато на прізвище Мерклі не раз викладав відео з дитинкою на YouTubе, але саме цей зворушливий і смішний ролик під назвою "Малятко любить кішку" став рекордсменом і за 5 днів набрав більше 1 млн переглядів.

Коли кішку кладуть в дитяче ліжечко, дівчинка просто регоче від радості! Дивлячись на таку любов, можна припустити, що першим словом дівчинки буде не "мама" або "тато", а "киця".

 

Переглядів - 114
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: