Медова вода – очищення і зцілення
Медова вода – очищення і зцілення
11-07-2016
Здоров'я

Медова вода – це воістину приголомшливий засіб, який є доступний абсолютно кожному. Позитивний вплив медової води на організм неможливо переоцінити.

– Одну чайну ложку меду розвести в склянці сирої води. Отримуємо 30% розчин меду, який за складом ідентичний плазмі крові. Мед в сирій воді формує кластерні зв’язку (структурує її). Це підвищує її цілющі властивості. Медова вода засвоюється організмом швидко і повністю.

– Ефект медової води
Нормалізується травлення. Поліпшується робота всіх ланок шлунково- кишечного тракту.

– Підвищується імунітет. Проходять хронічні нежиті, бронхіти, розріджується і виходить слиз з легенів (природним шляхом – через кишечник).

– Протипаразитний засіб

– Перетравлюються завали в кишечнику, розчиняються калові маси. Відбувається санація кишечника. Місце локалізації калових каменів знаходиться в області талії. Тому перший час прийому медової води відзначаються випадки збільшення об’єму талії. Але це не повинно вас лякати. Пояснення просте: калові камені набрякли, стали м’якими і починають виходити з організму.

– Відбувається чистка всього організму на клітинному рівні.

– Підвищується антибактеріальний, противірусний ефект.

– Нормалізується робота товстої кишки.

– Медову воду в лікувально-профілактичних цілях потрібно пити вранці натщесерце. Стакан медової води потрібно випити залпом. Це дуже важливо. Сфінктер шлунку відразу ж відкриється, і рідина потрапляє в кишечник, після чого всмоктується в кров. 

– Медової водою протирають обличчя. Вона живить шкіру, робить її м’якою, бархатистою і ніжною. Це натуральна косметика. Найдавніша і найсучасніша одночасно. 

 Джерело:http://tygr.com.ua/2015/06/18/medova-voda-ochyshhennya-i-ztsilennya/

Переглядів - 108
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: