Ось такою повинна бути справжня сучасна українська музика
Ось такою повинна бути справжня сучасна українська музика
05-08-2016
Новинки музики

Учасник телевізійного проекту «Х-фактор», лідер львівського гурту Rizups, а відтепер і сольний виконавець Назар Хассан наразі активно працює над музичним матеріалом свого нового сольного проекту «ХАС», і ще як працює! Виконавець минулого місяця випустив свою першу сольну платівку, яку назвав дуже просто – «№1».  
Я захоплююся талантом цього молодого, цікавого хлопця, який вміло поєднує сучасні ритми з неймовірно класними, розумними і цікавими текстами, що зараз, на жаль, на нашій естраді ще велика рідкість. Саме творчість Хаса можна назвати тим новим диханням у музиці України, яке нам зараз так необхідне. Хас вміло поєднує гостру соціальну складову, наприклад, у таких своїх творах як «Проти всіх стихій», «Наше серце», «Вірні Собі» з чудовою любовною лірикою «Rock & Roll (You) «Заплакані Вікна», «Де наша любов», «Обійми ії», «Не така як Ти», а такі речі артиста як «Зустріч однокласників», «Ласкаво просимо в цирк», «До дна», їх текстова складова справді змушує задуматись і відчути те справжнє життя, те сьогодення, ті реалії, які оточують нас сьогодні, бо розумієш, що кожен з нас усе це колись відчував і на своїй шкірі. Саме ця правда, ця щирість музиканта в його музиці змушує вірити і переоцінювати не лише свої вчинки, а й своє життя. І це по-справжньому кайфово і дуже круто. Отож коли молодий співак мав концерт в Івано-Франківську, я ні хвилини не вагався, щоб не поїхати і не відчути усе це в живу. В приміщені шикарного «BIBLIOTEKA – music & whiskey pub» відбувся бомбезний концерт! Море приємних вражень! Дві години живого звуку, три виходи «на біс» артиста, його перший диск з особистим підписом і спільне фото.
 
Впевнений – саме така має бути справжня, нова, незалежна, фірмова, розумна, крута українська музика. Це було неймовірно, за словами Хаса: «Оооо, як добре!» Поспілкувавшись близько десяти хвилин з Назаром, я зрозумів, що він дуже добра і творча особистість, проста людина, яка просто на всі 100 робить те, що любить, пише і виконує свої пісні. Новий альбом Хаса я отримав просто з його рук, але саме ви можете допомогти артисту офіційно придбати його за допомогою сервісів iTunes та Google Play, внісши свою невеличку долю в майбутній розвиток сольного проекту виконавця. Повірте, цей альбом заслуговує на те , щоб його почули якомога більше людей. Бо щастя – в простих речах: щирих посмішках, теплих зустрічах, непідробних емоціях, яскравих спогадах і в музиці, яка не тільки подобається, а й заставляє думати. Ось, наприклад, деякі фрази з пісень Назара Хассана (Хас):
Не вини цілий світ у невдачах своїх. Ти сама віддала свою душу і тіло. Не втікай, не втечеш, не втечеш від усіх. Я так хочу, щоб ти не летіла (Заплакані Вікна) 
Ми росли і слухали історії наших дідів, Ми росли і вірили, що більше не буде тих днів, Коли візьмуть нашу Неньку і закують в кайдани, Ми були студентами, яких вбивали на Майдані! («Наше серце») 
Друзі знайшли мене, коли до успіху дійшов, Та, коли я попав в біду – друзів не знайшов! А на горизонті нова Барбі, Це вже трохи бісить. Дві тони жіночого тіла за останній місяць. Та ці 50 кіло зайвими не будуть, Нє, краще посплю. Бармен розбудить. («До Дна»)
  «Якщо чесно, я ніколи не відносив себе до святих, які повністю відмовилися від вживання алкоголю. Але, тим не менше, ця пісня та кліп створені з трохи іншою метою – для того, щоб люди не думали, що в ньому можна реально знайти якесь рішення. Можна напитися сьогодні, можна це зробити завтра, можна це робити цілий тиждень, час від часу відчуваючи полегшення, але проблема факту нікуди не дінеться», – зазначив лідер проекту «ХАС» про свою останню роботу «До Дна».
Отже, коли ти справжній, відповідальний за свої слова і робиш з честю свою роботу не тільки для себе, а й для людей, то тоді ти таким залишися назавжди. І тебе не розбестять великі гонорари, зелені купюри, дорогі машини чи розкішне життя. 
Саме таким є молодий, надзвичайно талановитий співак Назар Хассан з гурту Rizaps та свого сольного проекту «ХАС»!
Слухаємо українську музику! І поважаємо своє рідне! 
Олег Гапчук.
 

 

Переглядів - 195
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: