Теплі обійми Божої благодаті.
Теплі обійми Божої благодаті.
03-08-2016
Цікаве

За ініціативи настоятеля церкви пророка Іллі УПЦКП Петра Якібюка з с. Кривополе та голови церковного комітету Василя Спінзака в місцевому храмі проведений капітальний ремонт -- покриття підлоги. 
Та цього разу це не просто ремонт, а втілення в життя нових технологій. Вже цього року в храмі підлога буде обігріватися за новими технологіями. 
Це водяне опалення, тобто закрита система з тиском у дві атмосфери, на 150 літрів води, яка буде обігрівати, нову, щойно викладену плитку, площею 160 ментрів квадратних. 
Василь Іванович Спінзак останні два місяці практично жив у місцевому храмі. Він дуже переживав, що не встигне завершити роботи до престольного храму пророка Іллі. А роботи і справді було дуже багато. Та чоловік з честю продовжив справу свого батька Івана Палійовича, який будував цей храм, піклувався про нього до останніх днів свого земного життя. Він теж, як і його син, був головою церковного комітету. 
Неабияких зусиль доклали  для втілиня в життя ідеї Василя Івановича громада села, парафіяни церкви, а також греко-католицька громада храму Пресвятої Трійці.
Люди допомогали, чим могли. У ці гарячі літні дні залишали домашні клопоти і йшли заливати бетон на подвір'ї храму, інші приносили кошти, щоб оплатити за матеріали. Хлопці, що викладали плитку працювали по 10 годин на день.
Все це дало результат, храм ніби ожив, став ще світлішим, а Божа благодать міцно, а головне -- тепло обняла його в своїх обіймах. Як говорить Василь Іванович, ідея водяного опалення та підігріву підлоги виникла в нього після того, як він відвідав декілька храмів та каплиць на Рівенщині. Саме в цьому регіоні уже більше трьох років успішно діє така технологія підігріву. Особливо дієвою вона є в зимовий період, адже тут, крім природної сировини, використовується незамерзаюча рідина "Тосол". Завдяки цьому на Рівенщині у храмах побільшало дітей, і це великий успіх, бо кому, як не дітям, змалку треба прививати любов до вічного, до Бога. 
Отже, коли Василь Іванович повернувся додому, уже через кілька днів уклав договір з ТзОВ «Тепло-Хаус», яке має свої відділення та магизини у всій Україні і займається продажем опалювального та насосного обладнання, встановленням систем опалення, водопостачання, каналізації, гарантійним та сервіснем обслуговуванням газових котлів торгових марок Bosch, Junkers, Beretta, Alpha, Ariston, Demrad, Baxi, Fondital,та багатьох інших провідних фірм у цій галузі. Саме працівники цього товариства вставили котел та все інше необхідне обладнання. Весь кошторис робіт, включно з  керамічною плиткою, склав трішки більше 100000 тисяч гривень.
Ось так, завдяки ініціативним людям, християнським громадам, маємо перший у районі Божий дім з підігрівом підлоги -- вдалий приклад для наслідування. 
Виглядає це все, скажу вам, справді, дуже естично, приємно, і якось по-своєму світло і ніжно. Дай Боже здоров'я всім тим, хто доклав зусилля до ціє краси, доброї справи на благо майбутніх поколінь і храму Божого. 
  Олег Гапчук
 

Переглядів - 115
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: