Підготовка до 2016-2017 навчального року
Підготовка до 2016-2017 навчального року
16-08-2016
Наука

З метою підведення підсумків роботи освітянської галузі району у 2015-2016 н.р. та організованої підготовки до 2016-2017 н.р.,  районним методичним центром заплановано ряд заходів, які,  як правило, відбуваються напередодні нового навчального року.

В період з 22 по 25 серпня цього року , в рамках районної серпневої конференції педагогічних працівників «Нова українська школа: реалії та перспективи», буде проведено засідання управлінських діалогів з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів та їх заступниками, завідувачами дошкільних навчальних закладів. Предметно-циклові  секції  будуть проведені методичним центром за участю педагогів району 22, 23 серпня на базі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В рамках святкування 160-річниці від дня народження Івана Франка, за ініціативою РМЦ, 25 серпня  організовується науково-практична конференція учителів словесності.

26 серпня відбудеться пленарне засідання районної науково-практичної конференції, на яку запрошуються керівники району, директори ЗОШ, їх заступники, новопризначені педпрацівники, голови профспілкових комітетів навчальних закладів, працівники дошкілля.

 Особливістю нового 2016-2017 н.р. є те, що в початковій школі з 1 вересня вступають в дію розвантажені та  оновлені програми з 13 навчальних предметів.

З цього навчального року старшокласники навчатимуться за новими програмами з історії України.

 Міністерство освіти і науки України  пропонує провести в загальноосвітніх навчальних закладах України Перший урок у 2016/2017 навчальному році, присвячений відзначенню 25 річниці Незалежності України. Пропонується така тема Першого уроку для учнів 1-4 класів: «Це наше і це твоє». Проект «Це наше і це твоє» - це яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ.

Темою Першого уроку для учнів 5-11 класів пропонуємо визначити «Від проголошення Незалежності до нової України».

  Особливу увагу в цьому навчальному році акцентовано на впровадженні в навчально-виховний процес гуртків, курсів за вибором та факультативів автентичного спрямування. Рекомендовано використання на уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва елементів гуцульського побуту, історії  та життя нашого краю.

Районним методичним центром розміщено на web-сайті відділу освіти  «Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2016-2017 н.р.».

 Заходи, що проводитимуться, активно висвітлюватимуться на web-сайтах навчальних закладів  та відділу освіти.

 

 

Завідувач РМЦ                                                                Галина Дмитроняк

Переглядів - 198
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: