Військові комісаріати комплектуватимуться виключно офіцерами з бойовим досвідом
Військові комісаріати комплектуватимуться виключно офіцерами з бойовим досвідом
19-08-2016
Політика

Зважаючи на критичні зауваження щодо діяльності військових комісаріатів у 2014 - 2015 роках, керівництвом Збройних сил України прийнято рішення комплектувати офіцерські посади у цих установах виключно з числа учасників антитерористичної операції. 

Про це під час брифінгу у прес-центрі Міністерства оборони повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-майор Володимир Талалай.

«Відповідно до рішення Генерального штабу комплектування посад військових комісарів здійснюється виключно військовослужбовцями – учасниками АТО. Що стосується інших офіцерських посад у військових комісаріатах, вони також комплектуються, як правило, учасниками АТО», - сказав генерал-майор Володимир Талалай.

Він зауважив також, що офіцери, які не мають бойового досвіду, але бажають проходити службу у військових комісаріатах, можуть призначатися на такі посади, але лише після проходження військової служби в бойових бригадах терміном не менше 6 місяців.

 

«Перед відправкою в район проведення АТО такі офіцери, як і всі інші військовослужбовці, мають пройти в обов’язковому порядку півторамісячну підготовку», — сказав тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України.

Переглядів - 126
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: