Верхньоясенівці «вигризли» перемогу в «бою титанів»
20-09-2013
Спорт

Головною родзинкою свята був матч за суперкубок між чемпіонами та володарями кубка району «Черемошем» (Верховина) та ФК «Верхній Ясенів». Ще до початку поєдинку вболівальники казали, що це дуель двох Коржуків.
    Уже з перших хвилин дво­-бою «Черемош» захопив ініціативу. Усі атаки верхньоясенівців розбивалися у захист верховинців. Зупинивши одну із атак суперника, «Черемош» провів контратаку. Влучний удар – і рахунок відкритий. Пропущений гол дещо дезорієнтував верхньоясенівців.
    Цим скористалися верховинці, котрі змусили голкіпера ФК «Верхній Ясенів» Р.Ватуйчака ще двічі виймати м’яч із власних воріт. На перерву команди пішли з рахунком 3:0 на користь чемпі­она району.
    Окремі вболівальники вирішили, що Верхній Ясенів уже не має жодних шансів на реванш у другому таймі, тож почали покидати трибуни.
    Але тайм-аут пішов на користь верхньоясенівцям. Якщо в першому таймі вони грали через центр, то у другій 45-хвилинці почали організовувати свої атаки флангами. Зміна тактики увінчалася успіхом. У ворота «Черемошу» влітає м’яч. За декілька хвилин володарі кубка району скоротили рахунок до мінімуму (3:2). Інтрига почала зростати. Вболівальники вже давно не бачили на теренах району такого захоплюючого та видовищного протистояння.
    Верховинці знову виходять вперед – 4:2. Для команди верхньоясенівців це послужило додатковим стимулом. Провівши дві вдалі атаки, вони зрівнюють рахунок. Матч переведено в овертайм. Під час додаткового часу в рахунку повела команда Верхнього Ясенова. Та наприкінці другої п’ятнадцятихвилинки рефері вказав на одинадцятиметрову відмітку. Пенальті влучно пробив верховинець І.Коржук – 5:5.
     Голи забивали: А.Харінчук, В.Рибенчук, Д.Тимчук, І.Коржук – 2 («Черемош»); В.Феркаляк, В.Марійчук, І.Оринчук. К.Коржук – 2 (Верхній Ясенів).
    Тепер володаря суперкубка мали визначити післяматчеві пенальті, в яких влучнішими виявилися верхньоясенівці – 4:5.
     Як висловлювалися вболівальники, такого трагічного підсумку для «Черемошу» ніхто не очікував, а футболісти Верхнього Ясенова заслужено «вигризли» перемогу у верховинців, котрі, не до їхньої честі, на полі часто грали грубо.
   Суперкубок переможцям вручив голова РФФ І.Шкіндюк, а також провів нагородження команд-переможців та призерів чемпіонату району з футболу в дорослій та юнацькій лігах, відповідно «Черемош», Верхній Ясенів та Криворівню.
    Кращими воротарями чемпіонату визнано: серед дорослих – Р.Ватуйчака (Верхній Ясенів), серед юнаків – В.Матаржука (Криворівня); захисники: В.Лабудяк («Черемош») та І.Коніщук («Черемош); півзахисники: І.Шарваровський («Лісгосп»), Н.Савіцький (В.Ясе­нів); нападники: І.Коржук («Черемош»), А.Пітиляк («Черемош»).