У «Сопілці» смачно і затишно
У «Сопілці» смачно і затишно
06-09-2016
Цікаве

У Верхньому Ясенові, як і в більшості сіл району, діє багато закладів торгівлі, але закладів харчування майже немає. І ось нещодавно подружжя Марії та Андрія Кікінчуків вирішили відкрити магазин-кафе гуцульської кухні

–До цієї мети, – як кажуть   господарі, – ми йшли протягом багатьох років, та все на шляху були різні перепони.

Марія Миколаївна – професійний кухар. Багато весільних забав та інших святкових подій не обходилося без її працьовитих рук та майстерності у приготуванні смачних гуцульських страв.

– А чому саме «Сопілка»? – запитую в Марії. У відповідь чую: «Мій чоловік – талановитий музикант-сопілкар, і не тільки. Він майстерно грає і на інших інструментах, але мені найбільше подобається саме сопілка. Тому так вирішили назвати своє кафе.

У цьому невеличкому, але затишному приміщенні відвідувачі зможуть відчути смак чогось надзвичайного, вишуканого і неординарного, адже гуцульська кухня вміє дивувати своїх поціновувачів смачними і калорійними стравами. Святкувати іменини, дні народження, корпоративи та інші важливі події в цьому затишному кафе – буде задоволенням.

Гостинні господарі запропонують і підкажуть вам, які страви найкраще підійдуть до вашого святкового столу. І, що характерно, ціни дуже «демократичні».

Завітайте в «Сопілку» і тут вас пригостять і кулешею з грибами, і банужем чи книшами, або по-домашньому смачним гуцульським борщем чи голубцями. 

Автор та фото: Василь Мануляк.

Переглядів - 113
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: