Проведено п’яту сесію районної ради VII демократичного скликання
Проведено п’яту сесію районної ради VII демократичного скликання
29-09-2016
Політика

 27 вересня 2016 року відбулося І пленарне засідання п’ятої сесії Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання. Сесію розпочато із виконання Державного Гімну України, вшанування хвилиною мовчання Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України.

 Голова районної ради  Іван  Шкіндюк  відзначив грамотами за багаторічну сумлінну працю, активну депутатську діяльність та з нагоди Дня народження депутата районної ради, директора Черемошнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маротчака Василя Юрійовича, а також за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток району та з нагоди Дня народження голову Кривопільської сільської ради Стефурака Юрія .
На сесії розглянуто 23 питаннь, порядку денного, зокрема: про звіти депутатів районної ради перед виборцями; про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік; про надання дозволу на функціонування установ і закладів освіти в 2016-2017 навчальному році; про доручення голові районної ради укласти договір оренди; про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку  району за І півріччя 2016 року; про інформацію райдержадміністрації про проведену роботу з розвитку туристичної галузі у Верховинському районі та її перспективи; про розвиток музейної справи в районі; про використання  державної символіки в дошкільних і загальноосвітніх закладах Верховинського  району, про створення освітянської ради Верховинського району; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит В. Глушка»; про виконання рішення районної ради від 21.04.2016 року «Про депутатський запит В. Сумарука»; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит Ю.Федорчука»; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит В. Маротчака»; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит М.Жикаляка»; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит В.Комана»; про виконання рішення районної ради від 21.04.2016 року «Про депутатський запит В.Комана»; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит В. Пугальського»; про виконання рішення районної ради від 21.04.2016 року «Про депутатський запит В. Пугальського»; про звернення районної ради щодо необхідності впровадження в Україні Єдиної державної системи моніторингу; про підтримку рішення Тисменицької районної ради від 27.07.2016 року «Про звернення районної ради»; про підтримку рішення Житомирської районної ради «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, депутатам ВРУ від Житомирської області, Кабінету Міністрів України та головам районних рад України»; про списання сценічного гуцульського одягу; про забезпечення дотримання правил експлуатації, утримання доріг і мостів у Верховинському районі.
 Голова районної ради Іван Шкіндюк поінформував депутатів про розгляд основних питань порядку ІІ пленарного засідання п’ятої сесії районної ради VII демократичного скликання: про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності Верховинського; про присвоєння почесного звання «Майстер народної творчості Верховинщини»;  про затвердження Статутів загальноосвітніх навчальних закладів; про дозволу на самостійне ведення бухгалтерського обліку комунальними загальноосвітніми закладами Верховинського району.
 
Джерело:http://verhovyna-rada.at.ua

Переглядів - 144
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: