Цікаве

На фасаді Ільцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрили меморіальну дошку герою АТО Миколі Ткачуку.
В урочистостях із нагоди відкриття меморіальної дошки бійцю АТО взяли участь голова Верховинської РДА Олег Лютий, Ільцівський сільський голова Василь Джоголюк, парох села Дмитро Михавків, друзі, односельчани, вчителі та учні школи.
Додамо, що боєць загинув 27 вересня 2015 року в Старобільському районі Луганської області за загадкових обставин.
Після відкриття, методист відділу освіти, Іван Ватуйчак відкрив районні змагання з пішохідного туризму (закритих приміщень), присвячені загиблому воїну АТО М. Ткачуку.

У змаганнях взяли участь 10 команд загальноосвітніх шкіл району та філії ОДЦКУМ серед дівчат та юнаків. Перемогу у даних змаганнях виборола команда Ільцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце здобула команда філії ОДЦКУМ, а третє місце посіла команда Верховинської школи-інтернат. Команда переможець нагороджена перехідним кубком імені М. Ткачука, а також команди переможці нагороджені цінними призами, медалями та грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.