Верховинщина відзначила одне з найгуманніших свят – День учителя.
Верховинщина відзначила одне з найгуманніших свят – День учителя.
03-10-2016
Наука

30 вересня 2016 року, в Верховинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів відбулися  урочистості з нагоди професійного свята педагогічних працівників району. В святкуванні взяли участь і виступили із вітальними промовами голова Верховинської РДА Олег Лютий, голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк.
Голова районної ради Іван Шкіндюк сказав, що професія вчителя, наставника – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю. Життя сучасного вчителя складне і водночас дуже цікаве. Інтелектуально-емоційний світ нашого сучасника, особливо юного, набуває нових, найтонших відтінків, мислення його нерідко видається дивним, вияв почуттів - незвичним. Все це вимагає від  педагогів, великої відповідальності, творчої праці, довготерпіння і мудрості. Той, хто зважується на це сподвижництво, має бути внутрішньо готовий до нього, до всіх труднощів, які неминуче очікують педагога на освітянській ниві.
За вагомий внесок на освітянській ниві кращі педагогічні працівники нагороджені спільними грамотами  районної ради та районної державної адміністрації.  
Бурхливими оплесками, квітами шани та дяки вітали на святі учителів вихованці загальноосвітніх шкіл району.

 

Переглядів - 145
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: