6 жовтня - відбулось офіційне відкриття нашого залу у високогірному районному центрі м.Верховина Івано-Франківської області.
6 жовтня - відбулось офіційне відкриття нашого залу у високогірному районному центрі м.Верховина Івано-Франківської області.
11-10-2016
Спорт

6 червня - відбулось офіційне відкриття нашого залу у високогірному районному центрі м.Верховина Івано-Франківської області.
На даний момент в залі впевнено розпочали тренування майже 50 дітей віком від 3-ох до 14 років. Очікуйте зовсім скоро нових талановитих джитсерів на просторах України і не тільки:)
Велика подяка всім хто посприяв відкриттю а також становленню ск "ТИГР" Верховина, а саме: приватному підприємцю і депутату районної ради м.Верховина Мицканюку Володимиру, заступнику голови районної ради Верховини Маківничуку Івану Михайловичу і Маківничук Марії!
Також висловлюємо подяку інформаційним партнерам Руслану Бойчуку - засновнику інформаційно-туристичного порталу ГУЦУЛИКИ Верховини. Олегу Гапчуку - радіо Вісті Верховини.
Також нашим Івано-Франківським партнерам - Віталію Шевчуку - керівнику компанії "КЛІМАТ СТАНДАРТ" за логістику а також Пітулею Андрію - керівнику віконного заводу "БОЛЕНА".
Спільними зусиллями кожного з нас ми внесемо свій вклад в розвиток бразильського джиу-джитсу в нашому краї а також виховаємо здорове, сильне, впевнене у собі майбутнє!  

Віталій Стасів.

Переглядів - 89
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: