Учні 11 класу з Ворохти стали акторами, і показали в своїй парафіяльній церкві виставу про Шептицького!
Учні 11 класу з Ворохти стали акторами, і показали в своїй парафіяльній церкві виставу про Шептицького!
08-11-2016
Культура

1 листопада 1944 року помер митрополит УГКЦ, видатний церковний, культурний та громадський діяч, граф Андрей Шептицький.
Факти з біографії, дати, події…Хіба можна у цій скупій інформації побачити його сподвижництво, жертовність, високу місію служіння во ім’я України та греко-католицької церкви.
Вчитель Ворохтянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зеленюк Оксана Василівна з учнями підготувала драму-історію «Благословляю і молюсь», присвячену А. Шептицькому, яка відбулась у храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт. Ворохти.
Під час дійства А. Шептицького побачили у трьох іпостасях – учня, студента, монаха. 

Формування особистості майбутнього митрополита учасники драми показали через листування матері-графині зі своїм сином.
Біографія А. Шептицького у драмі-історії, майстерно відтворена учнями, спонукала кожного до болючих роздумів про гірку долю України та її духовних провідників у непростому ХХ столітті.
Всеперемагаюча любов, наперекір злу, світло душі А.Шептицького зворушили у прихожан хвилю емоцій. 
Це був час духовності, час співпереживання, єдності помислів і зміцнення віри, бо кожен присутній «жив» за час драми-історії разом із Великим Митрополитом.
Реалізувати цей задум допомагали учні 11 класу: Вербянський Т., Стефурак В., Мочерняк Л., Ониськів В., Нагорняк В., учні 9 класу: Калін Н., Буратчук Ю., Бойко Д., Бербеничук Д., а також їх наставники: Зеленюк О.В., Дземюк В.В., Романюк Т.В. та настоятель парафіяльного храму о. Василь Михайлюк.
Драма-історія «Благословляю і молюсь» нагадала нам про важливість заповітів та життєвих орієнтирів Українського Мойсея, Провідника українсько ї нації, Духовного Будівничого у наш непростий час.

 

Оксана Рибарук.

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5