Роман серед найкращих!
Роман серед найкращих!
10-11-2016
Культура

З нагоди 65-річчя з дня народження видатного українського співака, Народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка (посмертно) Назарія Яремчука, з метою популяризації і розвитку національного пісенного мистецтва у Вижниці започатковано Відкритий фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука "Пісня буде поміж нас" 03-06 листопада. В урочистому відкритті фестивалю взяли участь народна артистка України Валентина Ковальська, заслужені артисти України – Руслана Лоцман, Ірина Стиць, Оксана Нікитюк, Василь Данилюк та народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль "Смерічка". Вперше на вижницькій сцені виступили заслужені артисти України – брати Томіленко. 

Українські естрадні пісні та пісні з репертуару Назарія Яремчука звучали впродовж усього вечора. А насамкінець прозвучала легендарна Червона рута. 
Фестиваль завершився 06 листопада, гала-концертом та нагородженням переможців. Участь у фестивалі-конкурсі брали конкурсанти з різних регіонів України.за звання найкращого змагалися з Сумської, Київської, Чернігівської, Чернівецької, Івано-Франківської, Житомирської областей у трьох вікових номінаціях. Під час першого конкурсного дня конкурсанти виконували пісні з репертуару Назарія Яремчука. В другий день - українські естрадні або авторські пісні. Оцінювали учасників – журі у складі народних та заслужених артистів України на чолі з Валентиною Ковальською.....,3 місце виборов шаш земляк -Івано-Франківська обл.,Верховинський р-н,с.Рівня-Тафійчук Роман(пісні-"Пішов у сине небо Він","Мандрівний скрипаль".ВІТАЄМО!!! ПИШАЄМОСЬ!!!

  •  

 

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5