The ВЙО – Нам Пороблено (Кліп)
The ВЙО – Нам Пороблено (Кліп)
15-11-2016
Новинки музики

Мирослав Джонович Кувалдін з гурту «The ВЙО», здається, знайшов відповідь на питання стосовно того, що ж з нами не так і чому в нашій країні постійно трапляються якісь казуси, чому політики постійно змушують народ сміятися крізь сльози та чому українцям часто-густо не таланить. Відповідь проста – нам усім пороблено.
Саме так називається нова пісня «The ВЙО», яку вони нещодавно презентували широкому загалу на великому столичному концерті, та на яку наразі музиканти представили кліп. «Насолоджуйтесь, дивіться і розповсюджуйте, поки різні корпорації на неї не накинулись», – написав Мирослав у соціальних мережах. Про корпорації виконавець, між іншим, згадав не випадково, адже в основу пісні «Нам Пороблено» покладено мелодику композиції Стінга під назвою Englishman in New York, і щось мені підказує, що пан Гордон Метью Томас (справжнє ім’я музиканта – прим.) поки що не чув про новинку від «The ВЙО».
 

 

Свіжий ролик «Нам Пороблено» знімали Антон Комяхов та Антон Печников під чутким керівництвом лідера формації. Варто додати, що дана композиція увійде до наступного, п’ятого за ліком, студійного альбому команди, робота над яким наразі триває. 

Джерело http://notatky.com.ua/the-vjo-nam-porobleno/

Переглядів - 180
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: