Бразильське джиу-джитсу: верховинські юні бійці здобули сім «золотих», чотири «срібних» і «бронзових» медалей
Бразильське джиу-джитсу: верховинські юні бійці здобули сім «золотих», чотири «срібних» і «бронзових» медалей
15-11-2016
Спорт

У спортзалі Верховинської ЗОШ-інтернату пройшов відкритий чемпіонат району 
з бразильського джиу-джитсу серед дітей, організатором яких виступив СК «Тигр».
Участь у турнірі брало 55 джитсерів-новачків, 43 з яких – гості з Івано-Франківська. Усіх учасників розділили на 14 категорій, відповідно до віку та ваги. Наймолодші джитсери ділилися на рівень підготовки: новачки та майстри.
У віковій групі (3-6 років) «золото» вибороли Микита Маценько та Матвій Веприков, а «срібло» – Юрій Морочило. Серед бійців (7 років і старші) на першу сходинку п’єдесталу зійшли: Катерина Сухарчук, Станіслав Фесюк, Іван Кікінчук, Олександр Мицканюк, Олександр Семенюк. Срібні медалі вибороли Михайло Сухарчук, Богдан Сухарчук і Дмитро Кубайчук. Ярослав Максімов завоював «бронзу».
 
Керівник спортивного відділу СК «Тигр» Володимир Гузік підсумовує: «У боротьбі використовуються різні технічні прийоми, що дає змогу навчитися один в одного нових «фішок» та навичок. Єдиноборство передбачає боротьбу лежачи, напівлежачи або на колінах з використанням больових і задушливих прийомів. Такі турніри дозволяють, в першу чергу, покращити  особистий рівень підготовки учасників, щоби набиратися бійцівського досвіду з різними спортсменами, а не тільки зі спаринг-партнерами зі свого спортклубу, щоби подолати страх щодо суперника. Такі змагання дозволяють дітям проявити свої фізичні й технічні здібності.
Що приємно – такі змагання стануть традиційними».
Іван Зеленчук.

Переглядів - 159
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: