ХАС – Не така як ти (Кліп)
ХАС – Не така як ти (Кліп)
24-11-2016
Новинки музики

Назар-Хайдар Хассан, або ж просто ХАС, відзняв вже п’ятий за ліком відеокліп відеографії свого сольного проекту, і це не враховуючи попередні ролики у рамках гурту Rizups! Цього разу своє візуальне втілення отримала композиція під назвою «Не така як ти» з дебютного повноформатника під назвою #1, про яку артист говорив, що це єдина пісня про любов у новому альбомі. Над новинкою вже звично для ХАСа працювали спеціалісти студії Zamsha Production, а самі зйомки відбувалися у приміщенні фотостудії в центрі міста Миколаїв.
 
Трішки про роботу над відео «Нотаткам» розповів сам ХАС: «Я завжди дотичний до всього робочого процесу. Починаючи від режисера і закінчуючи вантажником… Інакше я просто не вмію! Кожного разу, беручись за зйомки, хочеться осилити щось нове і цікаве! Цього разу ми осилили «зйомки на зеленці». Тобто основна робота в кліпі «Не така як ти» – за постпродакшеном. Скоро на наших глядачів очікує традиційне відео з бекстейджу, яке ще більше привідкриє завісу створення кліпу, але вже зараз від себе додам, що лазити по горах, бігати по лугах і степах, танцювати при +38С тепла, прогулюватися по кризі у -25С – однозначно легше, ніж нерухомо сидіти 5 годин у кріслі!».
 
Щодо самої пісні «Не така як ти», то відгуки про неї розділилися: деякі слухачі просять повернути формат гурту Rizups, не зовсім розуміючи причину нового напрямку в творчості, але більшість готова ще глибше занурюватися у музику виконавця, вбачаючи у цій ліриці частинку своєї особистої історії. «Коли тільки я починав писати альбом #1, я хотів зробити його багатогранним і зачепити у ньому якомога більше тем. Така ж доля чекала усіх кліпів, які планувались ву підтримку основних синглів. «Не така як ти» – це пісня про те, як відчуває себе чоловік у відносинах з не «тією» жінкою. Ця композиція натякає про те, про що чоловік мовчить!» – говорить ХАС про зміну вектора своєї творчості.
 

Джерело:http://notatky.com.ua/has-ne-taka-yak-ty/

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5