Україна і Карпати ніколи не будуть сировинним придатком для Європи
Україна і Карпати ніколи не будуть сировинним придатком для Європи
29-11-2016
Політика

У першому питанню виступив  голова Асоціації  деревообробників Іван Доманський, який поінформував, що в поточному році підприємцями створено 54 робочі місця,  отримано  за  9 місяців 35 тисяч метрів кубічних  деревини і поступово налагоджується робота. Підприємці вирішили звернутися проханням до районної ради та адміністрації для підтримки їхньої діяльності, щоб в 2017 році не зменшилася  кількість необхідної деревини для переробки.

Депутат районної ради Юрій Філипчук проінформував, що  в 2016 році підприємці району перерахували у фонд ремонту доріг 26 тисяч гривень при планових 350 тисяч гривень. Учасники зборів звернулися до підприємців, щоб у міру можливості  допомогти коштами для проведення ремонту доріг.

На зборах виступив голова районної ради Іван Шкіндюк, який запевнив, що районна рада завше підтримувала і підтримуватиме підприємців-деревообробників району. Учасники зборів активно обговорили питання щодо заборони експорту лісу. Україна і наші Карпати ніколи не повинні бути сировинним придатком для Європи. 

Джерело:http://verhovyna-rada.at.ua

Переглядів - 99
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: