Золотий почерк «Бартки-media»
Золотий почерк «Бартки-media»
02-12-2016
Спорт

Журналісти з-під Чорногори «окупували» п’єдестал турніру: п’ять золотих медалей, одне «срібло», дві «бронзи» – перше місце і кубок
Івано-Франківськ вчетверте зібрав журналістів області у спортивному манежі Національного технічного університету нафти і газу на турнір пам’яті Ореста Олексишина – голови Асоціації спортивних журналістів Прикарпаття, котрий писав і робив репортажі з таким натхненням, що, здавалось, це відчували глядачі по той бік екрану.
Після урочистої частини, де говорили ті, хто з Орестом Олексійовичем мав честь працювати, знав колегу не лише зі спортивного боку, а й з хвилин звичайного спілкування, розпочалися, власне, спортивні баталії. 
Організатори турніру вирішили цьогоріч додати баскетбольну естафету, але в останній момент відмінили, повернувши на місце перетягування канату, який був останнім видом. Забігаючи наперед, скажемо, що медійники з «Бартки-media» і «Галичини» так його тягнули, що посередині... розірвали!
А, окрім канату, журналісти змагалися у футзалі, настільному тенісі, штовханні гирі, дартсі та шашках. «Бартка-media», до якої, разом із вісьмома верховинцями, входили журналісти з Яремче (Олег Дзем’юк), Надвірної (Назар Гриджук і Світлана Гаєвська), не залишили жодних шансів суперникам на найвищий щабель п’єдесталу. 
Гуцули-спортсмени впевнено випередили команди «Пресинг», «Силу слова», «Галичину» і «Власкор», виборовши п’ять перших: футзал (Роман Клим, Олег Дзем’юк, Віталій Зузяк, Іван Зеленчук, Назар Гриджук, Олег Гапчук (воротар), теніс – Василь Мануляк, дартс – Роман Клим, шашки – Іванна Петрусеняк, штовхання гирі – Михайло Матаржук; одне «срібло» – перетягування канату, дві «бронзи» – Світлана Гаєвська (дартс) і Василь Мануляк (шашки).
 
Перехідний кубок турніру, який, за словами голови обласної організації НСЖУ Вікторії Плахти, наступного року набуде статусу міжобласного (до речі, «Бартка-media» вітає Вікторію Антонівну з днем народження!) вручив гуцулам син Ореста Олексишина – Олег, котрий цьогоріч виступав за «Пресинг».
Стверджують, що легше переможний титул завоювати, ніж його захистити. Тож, «Бартка-media» посилено готуватиметься до наступного турніру «транзитом» через змагання з міні-футболу (пам’яті Ярослава Гретчука), які відбудуться традиційно у травні, плавання, ну, а в гірському туризмі вже давно є «володарем» гран-прі.
__
Роман Клим

Переглядів - 110
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: