Гуцули на кухні У видавництві «Тиса» побачила світ книжка кулінарних рецептів косів’янина, журналіста і краєзнавця Петра Гавуки та львівської журналістки і краєзнавця Олени Масляник «Гуцульська кухня».
Гуцули на кухні У видавництві «Тиса» побачила світ книжка кулінарних рецептів косів’янина, журналіста і краєзнавця Петра Гавуки та львівської журналістки і краєзнавця Олени Масляник «Гуцульська кухня».
16-12-2016

У видавництві «Тиса» побачила світ книжка кулінарних рецептів косів’янина, журналіста і краєзнавця Петра Гавуки та львівської журналістки і краєзнавця Олени Масляник «Гуцульська кухня».
Це повноколірне 130-сторінкове видання пропонує рецепти найпопулярніших гуцульських народних страв, які пройшли «випробування» віками. У них поєднані особливості традиційної карпатської кухні, а також народів-сусідів гуцулів та сучасної української кухні.
Як зазначають у передмові автори, у всі часи страви національної кухні вбирають у себе дух і характер народу, який їх створив, відбивають стиль його життя. У цьому можна переконатися, коли приїхати в Карпати – гори прості у своїй величі, суворі й щедрі водночас, як і люди, які живуть тут. 
Гуцули – народ глибоковіруючий, працелюбний, гостинний. Бог наділив їх мистецьким даром, ґаздівським, а також навиками смачного куховарства. Тож не дивно, що гуцульська національна кухня відома в Україні і далеко поза її межами.
Господині-гуцулки – справжні берегині автентичної кухні. В кожної з них є свої таємниці приготування страв – і святкових, і на щодень, – які передаються з покоління в покоління, а також запозичені в різних регіонах Карпатського краю.
Гуцульська кухня вирізняється простотою й, водночас, оригінальністю страв. Найбільш уживані тут продукти: кукурудзяні борошно й крупа, картопля, квасоля, гриби і, звичайно ж, бринза.
Має гуцульська кулінарія свої, властиві тільки їй, традиційні страви. Це – бануш (банош), який готують з кукурудзяного борошна й сметани у чавунному казанку на відкритому вогні. До гуцульської кухні також відносяться: гуслянка (кисломолочний продукт), вурда (різновид овечого сиру), шупеня (страва з квасолі) та інші.
Тож читайте, варіть, смакуйте гуцульськими стравами, частуйте ними рідних, друзів, знайомих.
____
Анна Грапенюк
 

Переглядів - 1
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: