Подарунки від Святого Миколая та щедрівки – підопічним відділення терцентру в Красноїллі
Подарунки від Святого Миколая та щедрівки – підопічним відділення терцентру в Красноїллі
20-12-2016

19 грудня, в День Святителя Миколая голова районної ради Іван Шкіндюк та працівники виконавчого апарату районної ради спільно зі щедрівною групою викладачів Верховинської дитячої школи мистецтв завітали до відділення стаціонарного догляду терцентру для постійного або тимчасового проживання громадян в с. Красноїлля. 

У цьому відділенні проживають люди похилого віку, які обділені долею та залишені наодинці зі старістю і важкими недугами. На кожен прихід до цього будинку вони чекають з нетерпінням і великою душевною радістю. Тому працівники районної ради та викладачі дитячої школи мистецтв вирішили в цей день принести підопічним відділення незабутні миті празника Святого Миколая наближення Новорічних і Різдвяних свят. 

Голова районної ради Іван Шкіндюк привітав жителів відділення стаціонарного догляду терцентру зі святом Святого Миколая. Щиро побажав здоров’я, радості, добра, Господнього благословення та Божої ласки. Ну а викладачі школи мистецтв принесли в дарунок святкові щедрівки, засіваючи присутніх пашною пшеницею на здоров’я і добро.  

Голова районної ради та працівники виконавчого апарату ради вручили підопічним відділення святкові подарунки. 
Джерело:http://verhovyna-rada.at.ua

Переглядів - 1
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: