Пробійнівський садочок Святого Миколая прийняв у свої обійми 40 діток
Пробійнівський садочок Святого Миколая прийняв у свої обійми 40 діток
24-12-2016
Наука

Про відкриття дитячого садочка мріє кожне село району.  Днями ця подія відбулася і в селі Пробійнівка, на яку майже рік чекали батьки і ще більше – місцева дітвора. А поки всі були в очікуванні відкриття дошкільного закладу, майстри плідно працювали: розбудовували другий поверх садка, провели сантехнічні й каналізаційні та роботи з благоустрою. Віднині двері Пробійнівського садочка відкриті для маленьких гостей.   
Як заведено на Гуцульщині, першою справою дитяче обійстя освятили священики сіл Гринява та Пробійнівка Михайло Дутчак й Іван Нисторук. Після Божого благословення Вікторія Рубаняк із майбутніми вихованцями піднесли коровай голові РДА Олегу Лютому та заступнику голови обласної ради Сергію Басарабу. Далі від гостей свята (завідувачки Грамітнянського дитячого садка «Веселка» Тетяни Замореняк, директорів НВК «Арніка» Марії Сіренчук і Гринявської ЗОШ І-ІІІ ст. Ганни Рубаняк, підприємців Олександри Шульги й Валерія Миронюка, сільського голови  Верхнього Ясенова Дмитра Мартищука, священика Михайла Дутчака) линули вітальні слова та вони вручалиподарунки новоствореному закладу. 
Кілька слів про будівництво дошкільного закладу мовив сільський голова Василь Маротчак, а декільком односельцям ще й вручив грамоти за вклад у розвиток села. У перервах між вітаннями свої перші віршики розказували майбутні вихованці садочку.
Наразі в дошкільному закладі працюватиме дві групи, а це – 40 дітей. Завідуватиме садочком Святого Миколая Оксана Танасійчук. Наразі ще триватимуть роботи з облаштування другого поверху закладу, бо в планах керівництва села – відкрити ще одну групу, щоб і дітки з Гриняви мали змогу відвідувати садочок.
___ Фото автора.
Іванна Петрусеняк ---
 

 

Переглядів - 200
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: