Дорогі, рідні жителі та гості Гуцульщини!
Дорогі, рідні жителі та гості Гуцульщини!
01-01-2017
Політика

Шістнадцятий рік ХХІ століття відходить в історію.Ми вистояли й зберегли країну. Стали не лише старшими, але й мудрішими та сильнішими… А головне – ще більш єдиними як народ, Український народ.

І за те, що ми зустрічаємо Новий 2017 рік, стало можливим, насамперед, славним українським воїнам. Тож уклонімося тим, хто зараз не за теплим святковим столом, а в холодному зимовому окопі охороняє наш з вами спокій і завдяки яким ми маємо можливість у родинному колі зустріти Новий рік. І саме сьогодні, як ніколи ми повинні  відчувати сильне плече один одного. Мир і спокій, свобода і незалежність, добробут та єдність – ось головні прагнення кожного жителя  як нашого району так і держави в цілому.Бажаємо, щоб всі лиха та біди залишилися в Старому 2016 році.

 

А Новий рік нехай нам свім принесе нові досягнення в соціально-культурному  розвитку нашої мальвничої Гуцульщини. Щоб жителі Карпат мали добробут та відчували підтримку дежави, а гості милувалися нашими краєвидами та несли славу про наш край в інші куточки не тіли України, а й ігших держав.

Нехай здійснюються всі мрії, нехай кожен день буде щедрим на гарні справи, а добро і любов не полишають рідний дім! Бажаємо всім нам міцного здоров’я, а нашим родинам – щастя та добробуту!

 

З Новим роком!

Миру, щастя й достатку!

Слава Україні!

 

Голова районної ради                                                      Іван Шкіндюк

 

 

Голова районної державної адміністрації                        Олег Лютий

Переглядів - 136
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: