Олег Лютий привітав учасників Всеукраїнського зимового навчально-тренувального збору юних рятувальників «Буковець - 2017»
Олег Лютий привітав учасників Всеукраїнського зимового навчально-тренувального збору юних рятувальників «Буковець - 2017»
11-01-2017
Цікаве

На базі Буковецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося урочисте відкриття  роботи Всеукраїнського зимового навчально-тренувального збору юних рятувальників «Буковець - 2017».
 
«Я радий з того, що саме в нашому районі вже стало доброю традицією проводити такі заходи. П’ятий рік поспіль ми маємо нагоду приймати дітей та молодь із цілої України тут на Гуцульщині. Щороку збільшується кількість учасників навчально-тренувального збору юних рятувальників. На початках було біля 100 осіб, а зараз є понад 200 осіб із 12 областей  України. І це є підтвердженням того, що важливість даних навчань та тренувань у складних зимових надзвичайних ситуаціях є актуальними та потрібними, особливо для підростаючого покоління.», -  зазначив  голова райдержадміністрації Олег Лютий,  вітаючи учасників урочистостей.
 
Голова Всеукраїнської дитячої організації «Школи безпеки» Алла Негрієнко розповіла про мету та завдання Всеукраїнського зимового навчально-тренувального збору юних рятувальників «Буковець - 2017»,  який  триватиме із 9 по 15 січня цього року.
 
Директор Буковецької ЗОШ І-ІІ ступенів Ярослав Лесюк подякував за підтримку ДСНС України, управлінню ДСНС України в Івано-Франківській області, департаменту освіти ОДА, керівництву райдержадміністрації, районної ради та місцевій владі села, відділу освіти Верховинської райдержадміністрації.
 
А на завершення, для всіх учасників заходу заколядував колядницький гурт села Буковець.

 

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5