Дорогі жителі та гості нашої мальовничої Гуцульщини!
Дорогі жителі та гості нашої мальовничої Гуцульщини!
11-01-2017
Важливо знати

13 січня 2017 року о 11-00 год. – запрошуємо всіх на свято Гуцульської коляди, яке відбудеться в селищі  Верховина на Співочому полі.

Гуцульська коляда з давніх-давен супроводжується звуками  трембіт та рогів, які  сповіщають на цілий світ про прихід Різдвяних свят у Карпатах.

Коляда для гуцулів, з діда-прадіда – духовна молитва, яку гуцульські родини передають із покоління в покоління, прославляючи народження Ісуса Христа.

Свято Гуцульської коляди вже стало традиційним та знаним за межами, як району так і області, та й України. Хто хоч раз побував на колядницькому дійстві у селищі Верховина, то приходить знову і знову та зазначає, що і направду -  Гуцульська коляда - неповторне гуцульське дійство. Чого вартує лиш гуцульський «плєс», аналогів якому немає у світі, і відбувається це тільки на Верховинщині.

Тож прийдіть на свято Гуцульської коляди і всі разом заколядуймо спільну коляду про Ісуса Христа та за мир в нашій державі, дорогій нам Україні. 

 Христос Народився!

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5