Весело на Ільцівській землі
Весело на Ільцівській землі
13-01-2017

Уже п’ятий рік ільцівчани в передноворічний час зустрічають Новий рік з відкриття своєї сільської головної ялинки. Цю традицію започаткував ще  в 2011 році, прийшовши на посаду сільського голови, Василь Джоголюк. Та якщо в перші три роки на подвір’ї БК Ільці (де і встановлено ялинку) лунало багато пісень щедрівок та гриміли 5-ти хвилині феєрверки, то останні роки відкриття головної ялинки села святкують скромніше, і це не через брак коштів чи відсутність вокалістів, а, звичайно, через ситуацію в нашій країні та на її Сході зокрема. 
Та все таки життя триває і цього року традиція святкувань нікуди не поділась, а знову завітала до села. Цього разу ільцівчани відмовились від гучних феєрверків та одягли красуню ялинку в національні кольори. Саме ж свято розпочалось о 19-тій годині, ведуча Оксана Кітлярук почергово запрошувала на імпровізовану сцену біля лісової красуні молодих вокалістів. Так, усіх присутніх своїм співом та авторськими віршами радували Петрусь Рильчук, Олександра Ілюк, Маринка Феркалюк, Катя Сороханюк та вокальний дитячий ансамбль «Веселковий» Ільцівської ЗОШ. 
Завітав на святкування і святий Миколай, який не тільки уважно слухав усі виступи малечі, а й дарував як малим так і дорослим різні смаколики. З привітальними слова виступили сільський голова Василь Джоголюк, який ,зокрема, подякував усім людям, які приклали свої зусилля, щоб свято відбулося вчасно і на високому рівні; подякував усім організаторам, побажав землякам миру, здоров’я  та великих звершень і успіхів у новому році. Зі словами привітання того вечора до ільцівчан зверталися Іван Гречук та декан Верховинського деканату УПЦ настоятель храму пресвятої Трійці села Ільці Дмитро Михавків.
 
А далі була концертно-розважальна програма. Теж уже традиційно молоді гумористи студії «Comedy Zone» презентували свою нову програму. Цього разу це були різноманітні гумористичні сценки, цікаві відеопривітання та відеопародії. А ще були нові обличчя - це Марічка Розвадовська та Руслана Ніязова. Головною зіркою вечора звичайно ж був трьохразовий переможець програми «Розсміши коміка» та учасник студії Василь Копчук. 
Як каже керівник студії Олег Гапчук, зараз смішити людей набагато важче і, чесно кажучи, всім нам зараз не до сміху -  війна, низькі зарплати, хвороби, тарифи на світло, та що там говорити… Інтелектуальний гумор чомусь не дуже сприймається горянами, а ось жарти, так би мовити, нижче пупа, йдуть на «ура». 
Радує те, що ті люди, які вперше виступають на сцені в Ільцях в рамках наших програм за деякий час стають гордістю нашого краю. Ось дивіться самі, Вікторія Ватащук з села Голови вперше виступила саме у нас, а зараз це знана співачка, має свою творчу вокальну студію «МУЗА IF». Ігор Недоходюк з Черемошної відкрив себе району саме на Ільцівській сцені. А зараз цей прекрасний юнак співає на одній сцені з Ніною Матвієнко. Наш Вася Копчук  з нами уже п’ятий рік, за цей час зіграв в більше 50-ти сценках і уже втретє стабільно, а головне, фінансово успішно (разом це буде 170 тисяч гривень) смішить коміків на телеканалі «1+1».
Так і цього року виступав у нас крутий пацанчик з Верховини Валентин Боярський,   якого всі знають, як Палівний ТіП.
  
 Він вніс щось нове в життя музикантів Верховинщини, саме те, що хоче зараз сучасна молодь: це суміш хіп-хопу і танцювальної клубної музики - саме цей жанр дуже популярний в світі. А його хіт «Синьоока блонда» бомбить уже не одну дискотеку району і надзвичайно популярний в інтернеті. 
Я запрошую усіх, хто любить жарти, спробувати себе в цьому жанрі саме у нас, ми готові презентувати району молодих талановитих людей. 
Того вечора на сцену БК Ільці виходили ще молоді місцеві співачки: Уляна Лихкун та Христина Рильчук, а ще учасники студії проводили конкурси та дарували призи переможцям. Вечір завершився гучною відеoдискотекою. 
 
Жарти від гумористичної студії «Comedy Zone»
Навіть дуже сильному чоловікові легко скрутити голову грудьми п'ятого розміру.  
 
Їй подобаються тільки непитущі, а вона подобається тільки п'яним. 
 
- Мамо,мамо!Чого це, коли я приходжу на данці,а там грає даб-степ, я гуцулку гуляю?Грає хіп-хоп,а я гуцулку гуляю?Грає House, Trance,а я знов гуцулку вигулюю..... 
-Бо синочку тут нічо не зробиш,твоя ж фамілія, Ванджурак!!!!  
 
ІВАННА ПЕТРУСЕНЯК.
 

Переглядів - 1
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: