Викладено мозаїку двосторонньої співпраці між гуцулами та поляками
Викладено мозаїку двосторонньої співпраці між гуцулами та поляками
23-01-2017
Політика

20 січня у контексті підписаної Угоди про двосторонню співпрацю Малопольського воєводства, Польща, і Верховинського району Івано-Франківської області, Україна, під якою проставили свої підписи голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк та Староста Мишьленіцкого повіту Йосиф Томал і Віцестароста Томаш Сушь, відбулася зустріч «За круглим столом» між українською та польською сторонами. У зустрічі взяли участь: з української сторони – голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови районної ради Іван Маківничук, працівники виконавчого апарату районної ради, депутати районної ради, представники державних лісових господарств та підприємці-деревообробники району; з польської сторони – Йосиф Томал – Староста Мишьленіцкого повіту, Томаш Сушь – Віцестароста Мишьленіцкого повіту, Збігнєв Філічак – представник компанії «Ведзонка», Даріуш Пірзак – член Правління Торгово-промислової палати Мишьленіцкого повіту. 

Під час зустрічі обговорено питання співпраці у деревообробній галузі, туристичній діяльності, в освіті, культурі, охороні здоровця та інших галузях і сферах, задекларованих в Угоді про двосторонню співпрацю. 

Підприємець, депутат районної ради Володимир Мицканюк презентував делегації Мишьленіцкого повіту Малопольського воєводства проект співпраці у деревообробній галузі, який був схвально сприйнятий польською стороною і має великі перспективи.  

Староста Мишьленіцкого повіту Йосиф Томал сказав, що польська сторона готова до активної співпраці у всіх напрямах, зазначених в Угоді, і буде старатися якомога швидше перевести підписані документи у практичну площину. Вони готові також надати закладам охорони здоров’я району медичне обладнання, допомагати в технічному плані загальноосвітнім школам району тощо. Повернувшись у Польщу, вони все проаналізують і ввійдуть до української сторони з конкретними пропозиціями.  

Голова районної ради Іван Шкіндюк висловив щиру вдячність Старості Мишьленіцкого повіту Йосифу Томалу за налагоджений місток двосторонньої співпраці між Верховинським районом та Малопольським воєводством. Викладена мозаїка подальших двосторонніх дружніх відносин між гуцулами і поляками. Хай Бог допомагає звершити усе намічене в плані подальшого розвитку Верховинського району та Мишьленіцкого повіту,  держав Україна та Польща.   

Переглядів - 110
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: