Стратегія розвитку туристичного регіону Верховина - 2025
Стратегія розвитку туристичного регіону Верховина - 2025
31-01-2017
Цікаве

З ініціативи голови Районної ради Івана Шкіндюка 30 січня 2017 року у залі засідань районної ради відбулася презентація проекту  на тему:  «Стратегія розвитку туристичного регіону Верховина – 2025», розробленою  командою Федерації роботодавців у сфері туризму в Україні (ФРТУ) за участю представників туристичного бізнесу Верховинського району, громадських організацій та активістів.
Федерація роботодавців у сфері туризму в Україні —  це єдина неурядова інституція у сфері українського туризму, яка має в своїй структурі дієздатні регіональні організації.
Основною метою діяльності ФРТУ є представлення та захист інтересів своїх членів для створення високорентабельної туристичної, готельної та санаторно-курортної галузі, покликаної забезпечити потреби внутрішнього і міжнародного туризму з урахуванням особливостей природнокліматичного, рекреаційного, соціально-економічного і історико-культурного потенціалу України.
Серед основних завдань  Федерації  роботодавців у сфері туризму в Україні  здійснення різноманітних заходів для гармонійного входження українського туристичного, готельного та санаторно-курортного бізнесу у загальносвітовий ринок туристичних послуг, що відповідатимуть належному рівню комфортабельності для туристів та відпочиваючих, впровадження системи світових стандартів обслуговування, гарантій безпеки, в тому числі:  створення нових робочих місць та підвищення кваліфікації працівників галузі; загальне поліпшення якості послуг галузі;  створення сприятливого інвестиційного клімату;  розробка всеукраїнських та регіональних галузевих програм; сприяння створенню ділової збалансованої конкуренції; підготовка та розробка законопроектів та підзаконних актів у сфері туризму, готельного та санаторно-курортного бізнесу, а також лобіювання їх у органах законодавчої та виконавчої влади; діалог та взаємодія із органами державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, а також профспілками; співпраця із закордонними організаціями у сфері туризму, готельного та санаторно-курортного бізнесу.
До складу команди ФРТУ входять Тетяна Тимошенко – голова ФРТУ, Павло Бабенко - менеджер групи з реформи туризму в Реанімаційний пакет реформ, проект менеджер ФРТУ та ініціатор проекту туристичного регіону "Краснокутськ" та ін..  Презентація була представлена підприємцем, громадським діячем, експертом в туристичній індустрії, членом  Експертної ради при комітеті Верховної ради України з питань політики молоді, спорту і туризму, засновником центру навчання спеціалістів по туризму «Корпоративний університет» - Юлією Алєксєєвою.  Юлія Вікторівна запропонувала Стратегію, спираючись на спілкування з місцевими жителями, представниками туризму.
Після презентації відбулося активне обговорення проекту. Громадські діячі вносили свої корективи, та на завершення презентації, проголосували – « за » реалізацію стратегії. 
Наступним кроком з виконання проекту є створення туристичного кластеру (об‘єднання),  залучення зацікавлених учасників до нього та обрання координатора кластеру – людини, що буде координувати роботу над реалізацією стратегії розвитку кластеру. 
Кожна справа, яка починалася з бізнес-плану,  була завершена з хорошим результатом. 
Маючи стратегію, план, ми можемо показати його потенційному інвестору чи туристу  та залучити додаткове фінансування та або грантові кошти ЄС.  
 
Радник голови районної ради 
Марія Маківничук
 

Переглядів - 103
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: