Король сміху з Ільців
Король сміху з Ільців
02-02-2017

Важко сказати, чи хтось в університеті, де навчається переможець телепроекту, ще не знає студента Василя Копчука. іІми це відчули одразу, переступивши поріг цього ВНЗ. Як і те, до речі, що мідні труби слави і  яскравої популярності не розвіяли у Василеві людську щирість і простоту. Він не сприймає, коли його звуть зіркою, але гонорується, якщо йменують «Гуцулом» і пишається, коли кличуть «Королем». Тож і керівник відділу маркетингу та зв’язків з громадськістю Наталія Григорська, і голова студентської ради університету Михайло Мельникович не за штатними обов’язками, а від щирого серця вдалися сприяти нам у знайомстві з Василем Копчуком.
Михайло МЕЛЬНИКОВИЧ, голова студради Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила:
— Василь — член нашої студентської ради, а у житті, як і на сцені, веселий, активний  та цікавий. Образно кажучи, він є «запальничкою» будь-якої студентської компанії. Але на парах серйозний. Коли Василь вступив до університету, то вже був переможцем телепроекту «Розсміши коміка», бо ще школярем виграв 50 тис. грн. А згодом — вдруге — також переміг і насмішив коміків на 20 тис. Василь бере участь в університетському КВК, а під час наших мистецьких заходів часто читає свої гумористичні твори.
ѕВасиль Копчук зізнається, що у виступах головно використовує текстовий гумор, зокрема репризи — жартівливі сценки, які пише самотужки, пересипаючи гуцульським говірковим лексичним багатством.
Василь КОПЧУК, переможець телепроекту «Розсміши коміка»:
— У нашій родині батько любить і вміє жартувати, тож, думаю, мій хист — від нього. А ще колись у нашому клубі в ільцях працював гурток КВК, який свого часу відродив і очолив Олег Гапчук. Гумористичні твори, які я використовую у своїх виступах, тематично різнопланові. Я сам їх пишу і переконаний, що у текстовому гуморі це найбільш ефективний шлях до його поціновувачів. Після перемоги у телепроекті емоції мене аж переповнювали. Я плакав і думав, що враз знепритомнію. Хто їде на проект і думає лише, щоб заробити гроші, той приречений на поразку. Для мене головною була оцінка моїх творчих можливостей професійними коміками, яких я вважаю на сьогодні найсильнішими і неперевершеними — Володимиром Зеленським і Євгеном Кошовим. Тож коли після моєї перемоги Володимир Зеленський назвав мене «Королем», ця оцінка була для мене найголовнішою. Тож тепер я наймолодший комік-переможець у дорослому (є ще телепроект «Розсміши коміка. Діти». — Авт.) телепроекті «Розсміши коміка». 

Джерелоhttp://www.galychyna.if.ua/publication/culture/korol-smikhu-z-ilciv/

Переглядів - 1
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: